Niezrozumiałe penisy.

Masz pytanie do lekarza?

Dwa samoloty walki elektronicznej EAG Growler wykonywały rutynowy lot ćwiczebny trwający 90 minut. Po wykonaniu zadań, piloci mieli kilka minut "czasu wolnego", zanim musieli wracać do swojej bazy Whidbey Island z powodu braku paliwa. Zobacz wideo Jakoś tak wyszło Stanowiący załogę jednego samolotu dwaj młodzi lotnicy wpadli na bardzo dziwny pomysł, jak zagospodarować te kilka minut.

Obaj zauważyli, że są idealne warunki do niezrozumiałe penisy smug kondensacyjnych, które są akurat tego dnia bardzo wyraziste i długo utrzymują się w powietrzu. W sam razżeby "rysować" nimi po niebie.

Za późne otrzeźwienie

Prowodyrem był siedzący w tylnym fotelu operator uzbrojenia. Ten, według zeznań, w pierwszym odruchu pomyślał sobie, że to niezrozumiałe penisy pomysł. Zdecydowałem, żeby to zrobić - zniknął montaż po posuwie w zeznaniach. Musiałbym najpierw narysować ósemkę a potem odbić i po chwili zrobić zwrot o stopni - myślał na głos w kokpicie pilot.

Jak pomyślał, tak zrobił. Pilot: Jądra będą trochę niezrozumiałe penisy.

Byle dłużej!

Pilot: Jądra skończone. Podlecę trochę tam, żeby zacząć prącie. Operator: W którą stronę będzie prącie? Pilot: Prącie będzie w lewo. Operator: To będzie szerokie prącie.

Te wszystkie PENISY, na które NIE WYRAŻAŁAM ZGODY [Boooskie]

Pilot: Nie chcę zrobić po prostu trzech jąder. Operator: Dobra dawaj.

  • Biologia Extra Ludzie Zastanawialiście się kiedyś dlaczego ludzki penis nie ma kości?
  • Przychodzący penisa
  • Dostał porządny oklep, potem został 3 razy kopnięty w jądra które nadal posiada więc nie wiem dlaczego miałby niby nie czuć bólu przez brak penisa i nagle walnął tamtemu i go pobił.
  • Stłumić erekcję
  • Możesz zwiększyć penisa za tydzień
  • Erekcja była normalna
  • Jak zarobić penisa o warstwach

To będzie niezły grubas. Pilot: Pomyśl sobie, że jakiś chiński satelita właśnie robi zdjęcie.

Penis jak rozkapryszona nastolatka

Pomyślą 'Co do k Pilot wzniósł się ponad niego i nieco w bok, aby móc podziwiać swoje dzieło. Były śmiechy, było robienie zdjęć. Potem przyszło otrzeźwienie. Nasz rysunek nie rozwiewał niezrozumiałe penisy tak szybko, jak myślałem, że będzie - zeznał pilot. Przeleciałem raz nad tym, próbując to zburzyć kolejnymi smugami.

Dlaczego mężczyźni stracili kość prącia? To wina monogamii!

Okazało się to jednak nieefektywne - dodał. Po chwili musieli wracać do bazy, ponieważ kończyło się im paliwo.

bez erekcji bez rąk erekcja seksualna

Rysunek został na niebie i utrzymywał się na tyle długo, że mieszkający pod nim ludzie zaczęli robić zdjęcia i wrzucać je do sieci. Jedna kobieta zadzwoniła do lokalnej telewizji, oburzona gigantycznym penisem wiszącym wysoko niezrozumiałe penisy jej domem.

Dziennikarze szybko zadzwonili do bazy Whidbey. Zrobiła się afera.

Jakoś tak wyszło

Ostrzeżenie do Waszyngtonu Niedługo po tym, jak samolot wylądował, dwóch lotników dopadł wyraźnie zdenerwowany zastępca dowódcy ich dywizjonu.

Okazało się, że już miał zdjęcia ich dzieła zrobione z ziemi.

zwiększa erekcję produktów długość penisa w różnych wieku

Wysłał mu je szef wszystkich dywizjonów samolotów walki elektronicznej w rejonie Pacyfiku. Ważna osoba. Oficer zapytał swoich podwładnych, czy w trakcie ich lotu "stało się coś niecodziennego".

opcje penisa regulacja penisa

Obaj mieli prędko się przyznać i wyrazić skruchę. Na miejsce szybko dotarł dowódca dywizjonu. Jego zastępca pokazał mu zdjęcia podniebnego fallusa.

Zapytał obu poruczników, czy mają pojęcie, jakie to będzie miało dla nich konsekwencje - zeznał zastępca dowódcy.

Historia ważnej kości

Chwilę później do Pentagonu i dowództwa US Navy powędrował email z ostrzeżeniem: "Załoga EAG wykonała takie manewry, że smugi kondensacyjne ułożyły niezrozumiałe penisy w obsceniczny symbol, wyraźnie widoczny z ziemi. Spodziewane zainteresowanie mediów. Ujawnione przez US Navy dokumenty nie precyzują, jaką karę otrzymali obaj lotnicy.

Podkreślono jednak, że obaj mieli dotychczas nieposzlakowaną opinię i świetnie rokowali. Obaj wyrazili też skruchę.

Rekomendowano wobec tego, aby udzielić im pisemnej nagany bez wpisu do akt. Oznacza to dość łagodna karę, która nie powinna zrujnować kariery obu lotników. Zobacz wideo.