Wszystkie promocje

Projekt penisa, pénis - Tłumaczenie na polski - francuskich przykładów | Reverso Context

Zawartość

  Tym razem poszło o jedną z reklam, które znajdziemy w świecie Cyberpunk Ogłoszeniu towarzyszyły dwa skromne zrzuty z ekranu, prezentujące jedne z projekt penisa przygotowanych na potrzeby gry reklam rodem z mrocznej przyszłości.

  pisa pisa tower

  Reklama Jedno projekt penisa nich - środkowe - prezentuje panią promującą jakiś cyberpunkowy napój. Wszystko byłoby zapewne w najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że zbliżenie na futurystyczną modelkę wyraźnie pokazuje jej imponującego Zdjęcie Przejmujący się polityczną poprawnością gracze od razu zauważyli, że - ich zdaniem - w ten sposób CD Projekt upokarza osoby transpłciowe.

  Na całe szczęście na targi E3 pojechała sama autorka opisywanej ilustracji, Kasia Redesiuk. Dyrektora artystyczna odpowiada właśnie za reklamy w grze. Jednocześnie społeczeństwo jest dużo bardziej otwarte na tego typu związki" - wyjaśnia Redusiak w rozmowie z serwisem Polygon.

  długość penisa, która może kogoś

  Dyrektor artystyczna dodaje, że gracze oczekujący świata mrocznej, futurystycznej przyszłości nie powinni spodziewać się, że wszystkie plakaty i reklamy w grze będą nagle całkowicie poprawne politycznie. To byłoby sprzeczne z duchem gry i przedstawionych czasów. Starają się, ze sporymi sukcesami, wpływać na życie mieszkańców.

  jak zwiększyć pompę próżniową penisa

  Wciskają produkty do gardeł, tworzą agresywne kampanie reklamowe, wykorzystują ludzkie potrzeby i impulsy" - dodaje projektantka. Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt Reklama.

  Materiał: stal nierdzewna Rozmiar: 1. Długość klatki wynosi około 25mm, średnica wewnętrzna tylko 32mm. Rozmiar pierścienia: 40mm,45mm. Waga: g Pakiet: dyskretny pakiet, chroń swoją prywatność Cały zestaw zawiera:Jedna klatka dlaJedna kłódka z kluczem.