Konserwatywne miasto, którego symbolem jest... penis

Uliczny penis

Zawartość

kobieta, która przyjęła duży penis penis przestał wstać rano

Udostępnij: Udostępnij W pierwszą niedzielę kwietnia w Kawasaki, mieście położonym na południe od Tokio, penisy stają się wszechobecne Fot. East News Maluje się je na twarzach, kupić można lizaki w kształcie penisa, ludzie paradują przebrani za gigantyczne fallusy.

Na imprezę przybywają co roku tysiące Japończyków i za-granicznych turystów. Tradycja święta sięga XVI w. Uliczny penis to właśnie szerzące się choroby weneryczne legły także u podłoża lokalnej legendy o zębatym demonie zamieszkującym pochwy niektórych kobiet i dającym o sobie znać podczas nocy poślubnej.

różnorodność penisów pomidorów z którego może nie być erekcji

Żeby go pokonać, jedna z kobiet zamówiła u kowala żelaznego członka, na którym demon połamał sobie zęby. Święto urządzane jest na cześć tego właśnie kowala, ale chodzi w nim nie tylko o choroby weneryczne — ma zapewnić także płodność, trwałość małżeństw i zdrowe potomstwo.

Erekcja w sprayu

O godzinie W południe wnoszony jest ołtarz z ogromnym różowym penisem, po czym przez uliczny penis przeciąga radosny pochód. Dziś święto jest przede wszystkim atrakcją turystyczną, choć wielu młodych ludzi przynosi do świątyni drewniane tabliczki ze swoimi modlitwami, na przykład z prośbą o dziecko.

transmisja z malakhovem o zwiększeniu penisa mazi powodujące erekcję

Podczas ulicznego festynu zbierane są fundusze na badania nad HIV. Uliczny penis Focus. Zapisz się na nasz newsletter Tagi.

oddziały penise penisy dla kobiet